00

Підтримати гуманітарною допомогою

Найбільше Україна наразі потребує медикаментів, палива, санітарно-гігієнічних засобів, продовольства, технічних засобів. Останній рік новини про Україну та її мешканців не сходять з перших сторінок друкованих видань і новинних стрічок. Паніка, смерть, загибель тисяч мирних жителів стала невід'ємною частиною асоціацій, що виникають при згадці цієї держави. Колись славиться багатою історією і культурою країна тепер стала болем і страхом Європи. Вона змушує говорити про себе знову і знову не тільки світових політиків і міжнародні організації, але і простих обивателів, з жахом спостерігають за тим, що відбувається. Також в Україні та за її межами наразі функціону ряд організацій, що спрямовують свої зусилля саме на збір гуманітарної допомоги. Приєднуйтесь! 

01

Мрія Україна
Мрія Україна

Мрія Україна- швейцарська благодійна асоціація засновником і президентом якої є Юрій Морару. Ассоціація з перших днів повномасштабної війни Россійської Федерації проти України, здійснює доставки медикаментів, гуманітарної допомоги лікарням, територіальним громадам, які піклуються потребами внутрішньо переміщених осіб України. 

 

Конкорд3000
Конкорд3000

Фонд був створений у 2001 році. Благодійна підтримка охопила багато сфер і напрямків, але з 24 лютого 2022 року робота Фонду спрямована виключно на допомогу армії та громадянам України, які постраждали від російської агресії.

Росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну. Україна зараз захищає Європу і світ. Зупинити подальшу агресію ми можемо тільки разом, в єдності і солідарності. Кожен може зробити свій внесок у підтримку демократії, свободи та миру.

 

Поряд Україна
Поряд Україна

Ми - волонтерська організація PORYAD UKRAINE. Така назва, тому що з перших днів війни, серця небайдужих об'єдналися та почали допомагати усім, хто звертався. Сім'ї, постраждалі від війни, літні люди, котики собачки та звісно хлопці, які нас захищають - ЗСУ, ТРО та АЗОВ.

Стенд Віз Укрейн
Стенд Віз Укрейн

Фундація Платформа Україна займається реалізацією громадських та волонтерських організацій, які допомагатимуть Україні та українцям під час війни. Основна мета - інформування про діяльність цих організацій. Ми допомагаємо їм стати більш помітними і розширити аудиторію, щоб кожен міг підтримати їх роботу і разом вирішувати важливі завдання.

 

Спеціальний рахунок НБУ для гуманітарної допомоги.
Спеціальний рахунок НБУ для гуманітарної допомоги.

Кошти з цього рахунку витрачатимуться Міністерством соціальної політики на задоволення продовольчих потреб та облаштування місць розміщення біженців; забезпечення їх одягом, взуттям та ліками; надання одноразової грошової допомоги.

Офіційний портал уряду України
Офіційний портал уряду України

Інформація від українського уряду про всю гуманітарну допомогу, яка надходить в Україну, і про те, як кожен може долучитися до цього процесу.

Help Ukraine center
Help Ukraine center

Українські підприємці відкрили волонтерський центр зберігання гуманітарної допомоги, куди можна відправити гуманітарну та медичну допомогу з усього світу. Центр створили українські бізнесмени Андрій Ставніцер, Владислав Чечоткін, Наталія Фуклева, Ксенія Єфремова, Антон П’ятигін та Ольга Балицька. Вся гуманітарна допомога буде в повному обсязі доставлена в регіони, які її найбільше потребують.

UNICEF
UNICEF

Усе дитяче населення України, 7,5 мільйона дітей, зараз знаходиться під загрозою, оскільки конфлікт продовжує загострюватися. Пошкоджено або знищено будинки, школи, водопостачання та лікарні. Дітей відлучили від сімей, сотні тисяч людей залишилися без безпечної води та електрики. Вибухові речовини, включаючи наземні міни, становлять щоденну загрозу життю дітей. ЮНІСЕФ працює цілодобово, щоб забезпечити безпеку сімей.

World Food Programme
World Food Programme

Більше 4 мільйонів людей вже втекли з України. Всесвітня продовольча програма (WFP), яка у 2020-му році була нагороджена Нобелівською премією миру, нарощує масштаби до 3,15 мільйонів за рахунок грошових переказів, а також розподілу продуктів харчування, і готується надати допомогу переміщеним українцям у країнах, які приймають біженців.

Razom
Razom

Цей Фонд було засновано у 2014 році українцями з Нью-Йорку. Із початком повномасштабного вторгнення Фонд зосереджений тільки на власному проекті Emergency Response, мета якого — забезпечення найбільш необхідною гуманітарною допомогою.

Понад 220 тонн вантажів вже відправлено в Україну. Це тактична медицина, госпітальна медицина, цивільні дрони задля безпеки перевезень, рації, телефони, сухпайки.

Команда проекту налічує більше трьохсот волонтерів з Америки, Польщі, Канади та України.

А ще Razom — це:
— сотні подій на підтримку України в США і Канаді
— сотні адвокаційних інтерв’ю в пресі США і Канади
— і величезне бажання виграти війну!

На сайті Фонду можна знайти детальний звіт про всю допомогу та проекти.

Київська Школа Економіки KSE Foundation
Київська Школа Економіки KSE Foundation

KSE – це приватний вищий освітній заклад світового рівня, заснований у 1996 році Консорціумом економічних досліджень та освіти (EERC) та Фондом Євразія.

Президентом KSE є Тимофій Милованов — асоційований професор економіки Піттсбурзького університету та колишній міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Благодійний фонд KSE був створений у 2007 році як дочірня інституція некомерційної корпорації у США, відпочатку зосереджений на наданні стипендій для талановитої молоді.

Метою кампанії є закупівля необхідних товарів першої допомоги та захисних комплектів для Державної служби надзвичайних ситуацій України, Української парамедичної асоціації та Українських Сил Територіальної Оборони.

За оцінками KSE та свідченнями волонтерів у ТРО, потреба тероборони тільки найближчого часу складає по 50 тисяч бронежилетів, касок, аптечок тощо.

Станом на 3 квітня зібрано понад 17 мільйонів доларів.

Nova Ukraine
Nova Ukraine

Nova Ukraine є зареєстрованою у США неприбутковою організацією, яка займається наданням гуманітарної допомоги Україні та підвищенням обізнаності про Україну в Сполучених Штатах, а також у всьому світі.

Завдяки дуже ефективній кампанії, яку було започатковано відразу після нападу Росії на Україну,  у перших числах квітня було зібрано вже понад $15 мільйонів. Це кошти, які пожертвували більш ніж 70 тисяч приватних осіб та сотні бізнесів.

Засоби тактичної медицини, точкова гуманітарна допомога, логістика доставки медикаментів, партнерства с різними міжнародними організаціями, публічні заходи та акції на користь України, насамперед, у Сан-Франциско — всі ці напрямки наразі  пріоритетними у організації.

Nova Ukraine не фокусується на військових через низку причин. Насамперед, через те, що для офіційних організацій у США є законодавчі обмеження щодо допомоги військовим.

Восток SOS \ Vostok SOS
Восток SOS \ Vostok SOS

Ця організація створена ще у 2014-му році активістами луганського Правозахисного центру «Поступ», кримського Правозахисного центру «Дія» та Цивільного сектору луганського Євромайдану.

Серед основних напрямків роботи — документування (воєнні злочини, злочини проти людяності, грубі порушення прав людини), адвокація, гуманітарна допомога у зоні конфлікту, правова допомога та інші. Хаби організації працювали у Маріуполі та Сєвєродонецьку.

Серед партнерів організації — USAID, Посольства Чеської Республіки, Австралії, Естонії, США, Нідерландів та Німеччини, European Commision. NED та інші.

CEO club Ukraine
CEO club Ukraine

CEO Club Ukraine — закрита спільнота крупних українських бізнесменів, яка вже на протязі 10 років об'єднує 200+ учасників. На початку квітня спільнотою біло створено міжнародний фонд Soborna UA, який опікується короткостроковими та довгостроковими гуманітарними проблемами, пов'язаними із російсько-українською війною.

Наразі Фонд діє у п'яти напрямках:
— медичному: забезпечення обладнанням та ліками цивільні та військові шпиталі
— у напрямку вітальної інфраструктури: життєзабезпечення у регіонах гуманітарної катастрофи, допомога внутрішньо переміщеним
— у напрямку освіти: стипендії для дітей учасників бойових дій, будівництво і відновлення шкіл
— у напрямку юридичної допомоги: захист прав, відшкодування збитків
— напрямок «Think tank»: створення майданчику для обговорення моделей майбутнього розвитку України в усіх сферах.

Voices of children
Voices of children

Мільйони дітей постраждали. Понад 197 дітей вже, на жаль, загинули від рук російських військових. Такі дані, станом на 14 квітня, озвучили в українському Офісі Генерального прокурора.

Але це цифри неостаточні.

Діти здригаються від вибухів і пострілів. Прокидаються під пронизливі звуки сирен та засинають у підвалах. Дитячі садочки, пологові будинки, сховища, де шукають прихистку родини, — перетворюються в мішені. Дітям України потрібна спільна допомога всього світу.

Наразі Фонд працю у чотирьох напрямках:
— психологічна допомога дітям та батькам, які постраждали від війни
— екстрена допомога жінкам та дітям-біженцям з усієї України: предметами першої необхідності, поселенням та переїздом
— створення осередків для проведення групових занять із дітьми, які були евакуйовані з-під обстрілів
— індивідуальна допомога сім’ям із дітьми, які постраждали від війни

З Фондом працю понад 50 психологів, які надають підтримку постраждалим у режимі нон-стоп.

test
test
02

Share

We would be grateful if you could share a link to this website so that more people could learn about volunteers and opportunities to help Ukraine.