00

Фонди допомоги українським військовим

У якій би точці світу ви не знаходилися, у вас є можливість боротися сторони української армії. Для надання допомоги українським воїнам сьогодні працюють різні організації та рахунки, які збирають фінансову допомогу та допомагають армії в госпіталях, на складах, полігонах, боротьбі з дезінформацією і не тільки. Тут ви знайдете офіційні, достовірні та найоптимальніші способи внести донат.

Приєднуйтесь! І давайте зробимо цю спільну перемогу!

01

Рахунок Національного банку України
Рахунок Національного банку України

Національний банк України відкрив спеціальний рахунок для збору коштів на підтримку Збройних Сил України.За перші два тижні війни на цей рахунок було зібрано понад 11 мільйонів гривень.

Як здійснити переказ у криптовалюті
Як здійснити переказ у криптовалюті

Міністр цифрової трансформації України надав адреси електронних гаманців, куди можна надсилати пожертви. 12,7 млн. доларів з цих рахінків вже витрачено на тепловізори, дрони та безліч іншої необхідної техніки для армії.

Фонд «Повернись живим»
Фонд «Повернись живим»

Організація не використовує кошти на закупівлю зброї. Її місія полягає виключно в постачанні технологій, навчання та боєприпасів, щоб допомогти врятувати життя українців і допомогти  воїнам захищати Україну. За час існування було вже зібрано понад 45 мільйонів доларів з понад 50 країн.

Офіційний сайт Міністерства Оборони України
Офіційний сайт Міністерства Оборони України

Офіційний портал Міністерства оборони України, де також є можливість благодійних внесків на допомогу армії.

Фонд «АРМІЯ SOS»
Фонд «АРМІЯ SOS»

Громадська ініціатива АРМІЯ SOS допомагає Армії України у високотехнологічних напрямках – система управління та вогневої поразки «Кропива», повітряна розвідка та радіотехнічна розвідка.

Медичний батальйон «Госпітальєри»
Медичний батальйон «Госпітальєри»

Медичний батальйон «Госпітальєри» працює безпосередньо на передовій. Ключові цілі: допомога пораненим на полі бою; евакуація поранених до лікарень; допомога у процесі реабілітації; передача покійного на місце поховання в Україні.

Фонд допомоги країні «Крила Фенікса»
Фонд допомоги країні «Крила Фенікса»

Завдання Фонду - одягнути, взути, захистити та покращити Українську Армію у найкоротші терміни. До діючих підрозділів вже було доставлено тисячі касок, бронежилетів, сотні рацій, прицілів.

ДК «Укрспецекспорт»
ДК «Укрспецекспорт»

Направляти кошти на державний концерн «Укрспецекспорт» — це найшвидший спосіб для закупівлі озброєння, чим через будь-який фонд. Компанія має всі ліцензії та дозволи на закупівлю озброєння та військової техніки.

Благодійний фонд Сергія Притули
Благодійний фонд Сергія Притули

Сергій Притула — відомий український телеведучій, якого обожнює вся країна. Він займається волонтерською допомогою українській армії з 2014 року, відколи росія почала окупацію Криму та Донбасу.

Благодійний фонд Олексія Ставніцера
Благодійний фонд Олексія Ставніцера

Наразі Фонд зосереджений на закупівлях бронежилетів та касок високого рівня захисту: каски MICH NIJ Level 111A w\o adapters; бронежилети Bullet proof vest 111A level includes Plates, Level.

02

Share

We would be grateful if you could share a link to this website so that more people could learn about volunteers and opportunities to help Ukraine.