Підтримай Україну у боротьбі із російською агресією.

Ви можете допомогти волонтерам України. Оберіть організацію зі списку та допоможіть зупинити зло.
Я хочу допомогти Україні.
home-bg
01

4:30 AM 24/02/22

24 лютого на світанку росія напала на Україну по всій довжині спільного кордону, від Луганська до Чернігова, а також із території Білорусі й окупованого Криму.

Протягом кількох місяців до цих подій президент росії володимир путін поступово збільшував кількість військ на кордоні, запевняючи світову спільноту, що не має наміру розпочинати війну і що це лише навчання.

02

Війна за майбутнє світу

Сьогодні вже зрозуміло - це війна за майбутнє світу. Вона про те, якою буде модель світу після її завершення.  Хіба міг хтось уявити, що новий геноцид у світовій історії може статися у 21-му столітті, та ще і за пару сот кілометрів від Варшави чи Берліна?

Події у Бучі довели, що це, нажаль, реально.

Війна за майбутнє світу
03

“Ніколи знов”?

Путін вважає, що він воює не просто з Україною, а воює із Заходом і західними цінностями в Україні. Захід і Україна – головні ненависні вороги путінської пропаганди.

Сьогодні щодня українці гинуть за такі знайомі і, здавалося б, зрозумілі речі, які країна-агресор хоче знищити – вільне громадянське суспільство, політичну демократію, людську гідність, свободу слова і, зрештою, просто право бути українцем.

Після закінчення Другої світової війни весь світ поклявся, що зробить усе можливе, щоб не допустити поширення фашизму, нацизму, ксенофобії та геноциду.

Отже, «ніколи знов”?

04

Share

We would be grateful if you could share a link to this website so that more people could learn about volunteers and opportunities to help Ukraine.
05

Зруйновано

830
Шкіл зазнали пошкоджень та зруйновані
817
Закладів охорони здоров'я зазнали руйнувань
18,000
Об'єктів інфраструктури більше не існує
>817
Дітей загинуло або зазнали поранень
116000
Житлових будинків зруйновано чи пошкоджено
Зруйновано
06

Наслідки відчує кожен

Кожен новий день війни призводить до ще більшої кількості смертей, до ще більшої гуманітарної, економічної та інфраструктурної катастрофи. 

Допоможіть зупините це прямо зараз, адже наслідки відчува на собі не тільки Україна, а і весь світ. 

Допомогти у якості волонтера або надати житло
Допомогти у якості волонтера або надати житло

Зараз десятки тисяч українців тікають зі своїх рідних осель та міст, намагаючись врятувати життя. На кордонах практично з усіма країнами, з якими межує Україна (за винятком Білорусії та Росії), є черги. Жінки, діти та люди похилого віку змушені чекати, мерзнути, нерідко без їжі та навіть води. Незважаючи на безпрецендентну допомогу урядів та населення сусідніх країн, у які намагаються евакуюватися наші громадяни, нам все ще потрібна допомога. Ви можете допомогти та надати ночівлі або можливість безкоштовного проживання.

Гуманітарна допомога
Гуманітарна допомога

Найбільше Україна наразі потребує медикаментів, палива, санітарно-гігієнічних засобів, продовольства, технічних засобів. 

Для всіх бажаючих Офіс Президента України спільно с Кабінетом Міністрів України розробили великий інформаційний портал, якій надає вичерпну інформацію щодо того, як на практиці допомогти Україні гуманітарним вантажем, які кроки для цього потрібні та скільки допомоги вже надано в коні область. 

Також в Україні та за її межами наразі функціону ряд організацій, що спрямовують свої зусилля саме на збір гуманітарної допомоги. Приєднуйтесь! 

Funds for the reconstruction of Ukraine
Funds for the reconstruction of Ukraine

В Україні розпочали роботу фонди відновлення у зв'язку зі збройною агресією росії.

Уряд закликає міжнародних партнерів, інвесторів, громадські організації, представників бізнесу та громадян надати Україні фінансову підтримку, яка сприятиме відродженню стабільності української економіки та  допоможе українцям в умовах війни з росією.

Official Information
Official Information

Усі ми знаємо, що це гібридна війна. Ворог використовує ЗМІ, телеграм-канали, соціальні мережі, месенджери та інші шляхи поширення фейків. Вкрай важливо отримувати інформацію лише з офіційних та перевірених джерел. Вони зібрані тут для вас. Це медіа-майданчики, які використовують перші особи, дипломати, Армія України та силові структури.

Допомога військовим та парамедикам
Допомога військовим та парамедикам

У якій би точці світу ви не знаходилися, у вас є можливість боротися сторони української армії. Для надання допомоги українським воїнам сьогодні працюють різні організації та рахунки, які збирають фінансову допомогу та допомагають армії в госпіталях, на складах, полігонах, боротьбі з дезінформацією і не тільки. Тут ви знайдете офіційні, достовірні та найоптимальніші способи внести донат.

Приєднуйтесь! І давайте зробимо цю спільну перемогу!

07

Світлини збитків, завданих російською окупацією